نصب یک دستگاه تانک ضربه گیر و کلیه متعلقات در ایستگاه پمپاژ مسیل کن
یک دستگاه تانک ضربه گیر به همراه کلیه اتصالات و سایر متعلقات مربوطه با هدف حفاظت از ایستگاه پمپاژ مسیل کن در هنگام قطعی برق در هفته نخست آبان ماه سال 98 به همت پرسنل امور برق و تاسیسات غرب نصب و در مدار بهره برداری ایستگاه پمپاژ مسیل کن قرار گرفت.
کسب مقام نخست در اولین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان تهران
شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران به منظور بازآموزی و ارتقاء سطح فنی و ارزیابی مهارت های لایه های کارشناسی در نخستین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی در بین 5 شهر تهران، قم، مرکزی، البرز و سمنان که در محل تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران برگزار شده بود شرکت و در بخش عیب یابی تابلو فرمان به مقام نخست دست یافت.
آمادگی شرکت برای خدمت رسانی در ایام اربعین حسینی در عراق
طی بازدیدی توسط مدیرعامل آبفای استان تهران،مدیرعامل شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران و هئیت همراه به هدف آشنایی با روند اجرایی پروژه عملیات اتوماسیون یال شرقی تصفیه خانه شماره دو تهران، نحوه برنامه ریزی و آماده سازی سیستم تأمین آب گرم مراسم اربعین حسینی و همچنین ظرفیت سازی از امکانات و پتانسیل موجود مجموعه کارگاه های 106 مورخ 27 /6/98 انجام شد.
برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام حسین (ع) و استقبال از پیکر پاک شهید مدافع حرم
همزمان با آغاز ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران صدیق و باوفای ایشان، مراسم عزای حسینی در دهه اول ماه محرم در روز چهارشنبه 98/6/20 در سالن همایش آبفای استان تهران برگزار شد.
900 متر مکعب به ظرفیت مخزن ذخیره آب 68 ولیعصر افزوده شد
یک دستگاه الکتروپمپ با ظرفیت پمپاژ 900 متر مکعب بر ساعت با هدف افزایش ظرفیت پمپاژ آب به شبکه تحت پوشش منطقه شهرک ولیعصر مورخ پنجم شهریور سال جاری نصب و وارد مدار بهره برداری شد.
ساخت مسجد با مشارکت آبفای استان و آب منطقه ای تهران
در همایش تجلیل از 65 نفر از ائمه جماعات و مسئولین امور فرهنگی و دینی شرکت های آب و فاضلاب استان و شرکت آب منطقه ای تهران تفاهم نامه ساخت مسجد با مشارکت هر دو شرکت امضاء و با اهدای لوحی از سوی استاندار تهران از مدیرعاملان هر دو شرکت در خصوص ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در خصوص ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز تقدیر ویژه بعمل آمد
با حضور استاندار و فرماندار شهر تهران اجرا شد
هم زمان با افتتاح مخزن 63 مشیریه با ظرفیت 8000 متر مکعب، مخزن 91 درکه و اتوماسیون یال شرقی تصفیه خانه شماره 2 تهران از طریق ویدئو کنفرانس توسط استاندار و فرماندار شهر تهران افتتاح شد.
مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید دفاتر مدیریت بهره برداری شرق، امور بازرگانی و قراردادها، امور برق و تأسیسات غرب و جنوب شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران
مراسم تودیع و معارفه سرپرستان دفاتر مدیریت بهره برداری شرق، امور بازرگانی و قراردادها، برق و تأسیسات غرب و جنوب شرکت با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت در روز شنبه مورخ 98/5/19 در سالن کنفرانس دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.
نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت با همکاران روشندل و ناشنوا
دیدار صمیمانه و تقدیر مدیرعامل شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران از همکاران روشندل و ناشنوا در دفتر مدیریت عامل صبح امروز مورخ شانزدهم مرداد ماه سال جاری انجام شد.
پیشرفت 76 درصدی مخزن10000 متر مکعبی بتنی نیمه مدفون 79 سوهانک
مخزن 10000 مکعبی 79 سوهانک با 76 درصد پیشرفت فیزیکی از تاریخ 31/02/96 توسط شرکت پیمانکاری آریان بتن غرب در حال ساخت است و در دی ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.