توسط اکیپ اعزامی جدید امور نظارت بر اجرای طرح های آبفا و عملیات اضطراری شرکت اجرا شد:
عملیات بازسازی و اصلاح خطوط انشعاب آب آشامیدنی روستاهای اطراف شهر پلدختر طی 4 روز کاری توسط گروه اعزامی جدید امور نظارت بر اجرای طرح های آبفا و عملیات اضطراری در 98/1/24 پایان پذیرفت.
به همت امور نظارت بر اجرای طرح های آبفا و عملیات اضطراری شرکت انجام شد:
عملیات امداد، بازسازی و وصل خطوط انتقال آب آشامیدنی شهر پلدختر طی 2 روز کار مداوم پرسنل امور نظارت بر اجرای طرح های آبفا و عملیات اضطراری در 17 فرودین ماه به پایان رسید
توسط قسمت معاونت فنی و مهندسی شرکت انجام شد:
آب آشامیدنی سالم برای اهالی مناطق سیل زده استان گلستان در تاریخ دوم و سوم فرودین ماه 98 توسط پرسنل امور نظارت بر اجرای طرح ها نو عملیات اضطراری تأمین شد.
عملیات نوسازی و به سازی سامانه گندزدایی مخزن 11
عملیات نوسازی و به سازی سامانه گندزدایی مخزن 11با هدف افزایش بهره وری و بالا بردن سرعت عمل توسط قسمت گندزدایی امور آبرسانی شرق پس از هفت سال بهره برداری در اسفند ماه سال جاری به پایان رسید.
توسط امور آبرسانی غرب انجام شد:
شیر 600 میلیمتری ورودی کمپارتمان شرقی مخزن 24 به علت عمر بالا و فرسودگی به صورت امانی و توسط پرسنل تعمیرات آبرسانی غرب تعویض شد.
دیدار مدیرعامل با خانواده معظم شهدا
مدیرعامل شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران، معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت به همراه مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران به مناسبت روز 22 اسفند ماه ( روز شهدا) از خانواده های شهیدان مکارچیان و مرادی در فضایی صمیمی دیدار کردند.
عملیات نصب تابلو بانک خازنی در ورودی برق اصلی تصفیه خانه پنجم تهران
یک عددتابلو بانک خازنی در ورودی برق اصلی تصفیه خانه پنجم با هدف کاهش اتلاف انرژی و هزینه برق مصرفی در بهمن ماه سال جاری توسط کارشناسان نت تعمیرات برق تصفیه خانه پنجم نصب و راه اندازی شد.
عملیات تعویض شیر800 الکترو پمپ شماره 3 ایستگاه پمپاژ بوستر چیذر
شیر خط رانش 800 میلی متری معیوب الکتروپمپ شماره 3 ایستگاه پمپاژ بوستر چیذر به منظور نوسازی و بهبود فرآیند آبرسانی به شهروندان با همت و تلاش خستگی ناپذیر پرسنل امور برق وتاسیسات شرق در بهمن ماه سال جاری با حضور و نظارت مدیرعامل و معاون نظارت بر بهره برداری شرکت تعویض شد.
تابلو قدرت و کنترل فرسوده و قدیمی امور تصفیه خانه جلالیه که به صورت چند تابلوی پراکنده نا ایمن و نامناسب و با ساختار رله کنتاکتوری بود با هدف اصلاح و به سازی این سیستم جمع آوری و تابلوی کنترل جدید مطابق با استانداردهای روز و با تمامی قابلیت های بهره برداری در بازه زمانی 30 روزه توسط پرسنل نگهداری و تعمیرات این امور ساخته و در محل ساختمان آب خام نصب و راه اندازی شد.
مراسم تجدید میثاق و غباروبی گلزار شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس
مراسم مداحی، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس با هدف تجدید بیعت با امام و شهدا توسط پایگاه بسیج نبی اکرم (ص) در روز یکشنبه مورخ 9/10/97 از ساعت 9:30 الی 11 در فاطمه بزرگ تهران برپا شد.
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.