بازدید شماری از فرماندهان سپاه و بسیج ادارات از مرکز کنترل آب تهران و تصفیه خانه جلالیه
ده نفر از فرماندهان سپاه و بسیج ادارات به منظور آشنایی با فرآیند تأمین، تصفیه، انتقال و توزیع آب تهران و حفظ ایمنی آن به سرپرستی محمد حسین خانجانی خانی از مرکز کنترل آب ( تله متری)، تصفیه خانه جلالیه و سامانه ارتباطاتی 122 بازدیدکردند.
سالانه یک میلیارد و دویست میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی در بر خواهد داشت:
مهندسی معکوس لوله انعطاف پذیر کلر زنی مطابق با استانداردهای جهانی توسط مهندسان محمد مقیمی ، ریحانه کرمی وعلی شادی بخش در تصفیه خانه 3 و4 طی شش ماه کاری طراحی، ساخته و نصب شد و در آبان ماه سال جاری در مدار بهره برداری قرار گرفت.
به سازی و بازسازی سیستم کنترل دوزیگ پمپ های مگنافلوگ
سیستم کنترل دوزینگ پمپ های مگنافلوک به علت فرسوده و قدیمی بودن تجهیزات و عدم کارایی مناسب به همت پرسنل کارگاه برق تصفیه خانه آب شماره 1 (جلالیه) در یک بازه 20 روزه به منظور استفاده و بهره برداری در شرایط اضطراری بازسازی و راه اندازی مجدد شد.
بهره برداری از اولین سامانه هوشمند قطع اضطراری خروج آب از داخل مخازن به روش ابداعی انسداد از داخل مخازن
سامانه هوشمند قطع اضطراری در مواقع زلزله برای اولین بار بر روی مخزن 10 با حضور مدیرعامل شرکت، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، رئیس مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران و هیأت همراه با هدف نگهداشت آب در مواقع بحرانی در تاریخ 24/7/97 به بهره برداری رسید.
سلامت و کارایی مولفه انتخاب مدیرعامل شرکت
مراسم معارفه رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و سرپرست جدید شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران
در مراسمی با حضور مهندس نوذری پور قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران و تمامی معاونان و مدیران شرکت از زحمات بی شائبه مهندس عالی نژاد تقدیر و محمد صادق اسدی بعنوان سرپرست جدید این شرکت لحظاتی پیش مورخ چهارم تیرماه سال جاری معرفی شد.
جمع‌آوری مخازن 60 ساله مشکوک  و مشابه مخازن کلر
مخازن حاوی مواد نامعلوم و مشکوک به کلر با همکاری و پشتیبانی گروه مقابله با حوادث کلر تصفیه خانه 3 و 4، امور آبرسانی جنوب به دلیل خطرزا بودن جمع آوری شدند.
هزینه های ناشی از نگهداری و مرجوع نمودن محموله ها به صفر رسید
با انجام خدمات بازرسی سطح 2 جهت نمونه برداری، آنالیز و پلمپ محموله های کلروفریک در کارخانه توسط شرکت بازرسی کنترل کیفیت ایران، هزینه های ناشی از ترمیم، نگهداری و مرجوع نمودن محموله های بدلیل مغایرت در تصفیه خانه 3 و 4 منتفی شد.
اجرای عملیات احداث سر ریز سیفون کن
عملیات تست هیدرولیکی سر ریز سیفون کن به منظور جلوگیری از ورود آلاینده ها و کدورت بسیار بالا به تصفیه خانه کن (شماره دو) توسط معاونت فنی و مهندسی در اردیبهشت ماه سال جاری اجرا شد
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.