نصب دو دستگاه اینورتر درایو (VFD) برای دستگاه های دمنده هوا در امور تصفیه خانه هفتم
دو دستگاه اینورتر درایو برای دستگاه های دمنده هوا به منظور عملکرد بهینه تجهیزات به مدت دو هفته کاری در دی ماه سال جاری به صورت امانی در تصفیه خانه هفتم تهران نصب و راه اندازی شد.
تهاتر سه جانبه به مبلغ صد میلیارد ریال با شهرداری منطقه 22 تهران
دو شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران و شرکت فاضلاب با شهرداری منطقه 22 شهر تهران، تهاتر سه جانبه ای در خصوص استهلاک مطالبات انشعابات آب خام شهرداری منطقه مذکور توسط دفتر انشعابات خاص انجام داد.
نصب یک دستگاه تانک ضربه گیر و کلیه متعلقات در ایستگاه پمپاژ امیرکبیر
یک دستگاه تانک ضربه گیر به همراه کلیه متعلقات و اتصالات با هدف کنترل ضربه قوچ در هفته دوم بهمن ماه به همت پرسنل مکانیک امور برق و تاسیسات غرب نصب و در مدار بهره برداری ایستگاه پمپاژ امیرکبیر قرار گرفت.
دیدار چهره به چهره مدیرعامل شرکت با همکاران برگزار شد
همزمان با دهه مبارکه فجر، مدیرعامل شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران به همراهی معاونت مالی و پشتیبانی و مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی با حضور در دفتر روابط عمومی به صورت چهره به چهره با همکاران دیدار و مشکلات و درخواست های انان را بررسی کردند.
برگزاری ممیزی خارجی ایزو 50001 به منظور اخذ کواهینامه سیستم مدیریت انرژی
در راستای استقرار سیستم مدیریت انرژی در ایستگاه‌های پمپاژ، چاه‌ها و مخازن و اخذ گواهینامه ایزو 50001 از شرکت ICB ایتالیا، فرآیند ممیزی خارجی در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 19 و 20 بهمن ماه در محل دفاتر نظارت بر برق و تأسیسات، امور برق ناحیه غرب و جنوب شرکت تأمین و تصفیه با حضور نماینده شرکت آرشانیک (نماینده شرکت ICB) با موفقیت انجام شد.
اعلان پیشنهادهای ویژه و اثربخش سال 1398
به منظور تشویق و ترغیب پرسنل و در راستای بهره گیری نظام مشارکت کارکنان و نهادینه سازی اندیشه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در شرکت ، 5 پیشنهاد ویژه و موثر سال 1398 توسط دفتر پژوهش و بهبود بهره وری اعلام شد.
برگزاری مراسم ایام فاطمیه و بزرگداشت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در شرکت
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و همزمان با ایام فاطمیه و شهادت مظلومانه سردار قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش مراسم سخنرانی و سوگواری با حضور مدیرعامل آبفای استان تهران، مدیر عامل شرکت تأمین و تصفیه، معاونان، مدیران و سایر همکاران درسالن پذیرایی یاس مورخ 98/10/18 برگزار شد.
مراحل آماده‌سازی تیم منتخب شرکت جهت رقابت در مرحله نهایی مسابقات مهارت کشوری اصفهان
آمادگی تیم منتخب شرکت به منظور حضور در مسابقات نهایی مهارت کشوری در شهر اصفهان در روزهای هشتم تا یازدهم دی ماه سال جاری توسط دفتر نظارت بر برق و تأسیسات شرکت اعلام شد.
انجام مهندسی معکوس قطعات یدکی و سرویس دوره ای سالیانه اسکرابر تصفیه خانه شماره 4 تهرانپارس
انجام سرویس دوره ای سالیانه سیستم اسکرابر با هدف افزایش ایمنی و ضریب عملکرد سیستم خنثی ساز گاز کلر، در تصفیه خانه شماره 4 تهرانپارس با همکاری تیمی پرسنل قسمت نگهدای و تعمیرات این امور انجام شد.
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.