برگزاری مراسم ایام فاطمیه و بزرگداشت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در شرکت
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و همزمان با ایام فاطمیه و شهادت مظلومانه سردار قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش مراسم سخنرانی و سوگواری با حضور مدیرعامل آبفای استان تهران، مدیر عامل شرکت تأمین و تصفیه، معاونان، مدیران و سایر همکاران درسالن پذیرایی یاس مورخ 98/10/18 برگزار شد.
مراحل آماده‌سازی تیم منتخب شرکت جهت رقابت در مرحله نهایی مسابقات مهارت کشوری اصفهان
آمادگی تیم منتخب شرکت به منظور حضور در مسابقات نهایی مهارت کشوری در شهر اصفهان در روزهای هشتم تا یازدهم دی ماه سال جاری توسط دفتر نظارت بر برق و تأسیسات شرکت اعلام شد.
انجام مهندسی معکوس قطعات یدکی و سرویس دوره ای سالیانه اسکرابر تصفیه خانه شماره 4 تهرانپارس
انجام سرویس دوره ای سالیانه سیستم اسکرابر با هدف افزایش ایمنی و ضریب عملکرد سیستم خنثی ساز گاز کلر، در تصفیه خانه شماره 4 تهرانپارس با همکاری تیمی پرسنل قسمت نگهدای و تعمیرات این امور انجام شد.
توافقات انجام شده انشعابات غیر مجاز شهرداری منطقه ۲۱ تهران پس از ۱۰ سال
با بررسی های بعمل آمده توسط عوامل اجرایی موثر، انشعابات غیر مجاز شهرداری منطقه ۲۱ تهران طی جلسه ای با نمایندگان شهرداری در آبان ماه سال جاری در حساب تهاتر قرار گرفت.
نصب یک دستگاه تانک ضربه گیر و کلیه متعلقات در ایستگاه پمپاژ مسیل کن
یک دستگاه تانک ضربه گیر به همراه کلیه اتصالات و سایر متعلقات مربوطه با هدف حفاظت از ایستگاه پمپاژ مسیل کن در هنگام قطعی برق در هفته نخست آبان ماه سال 98 به همت پرسنل امور برق و تاسیسات غرب نصب و در مدار بهره برداری ایستگاه پمپاژ مسیل کن قرار گرفت.
کسب مقام نخست در اولین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان تهران
شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران به منظور بازآموزی و ارتقاء سطح فنی و ارزیابی مهارت های لایه های کارشناسی در نخستین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی در بین 5 شهر تهران، قم، مرکزی، البرز و سمنان که در محل تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران برگزار شده بود شرکت و در بخش عیب یابی تابلو فرمان به مقام نخست دست یافت.
آمادگی شرکت برای خدمت رسانی در ایام اربعین حسینی در عراق
طی بازدیدی توسط مدیرعامل آبفای استان تهران،مدیرعامل شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران و هئیت همراه به هدف آشنایی با روند اجرایی پروژه عملیات اتوماسیون یال شرقی تصفیه خانه شماره دو تهران، نحوه برنامه ریزی و آماده سازی سیستم تأمین آب گرم مراسم اربعین حسینی و همچنین ظرفیت سازی از امکانات و پتانسیل موجود مجموعه کارگاه های 106 مورخ 27 /6/98 انجام شد.
برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام حسین (ع) و استقبال از پیکر پاک شهید مدافع حرم
همزمان با آغاز ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران صدیق و باوفای ایشان، مراسم عزای حسینی در دهه اول ماه محرم در روز چهارشنبه 98/6/20 در سالن همایش آبفای استان تهران برگزار شد.
900 متر مکعب به ظرفیت مخزن ذخیره آب 68 ولیعصر افزوده شد
یک دستگاه الکتروپمپ با ظرفیت پمپاژ 900 متر مکعب بر ساعت با هدف افزایش ظرفیت پمپاژ آب به شبکه تحت پوشش منطقه شهرک ولیعصر مورخ پنجم شهریور سال جاری نصب و وارد مدار بهره برداری شد.
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.