اخبار

با حضور استاندار و فرماندار شهر تهران اجرا شد

با حضور استاندار و فرماندار شهر تهران اجرا شد
هم زمان با افتتاح مخزن 63 مشیریه با ظرفیت 8000 متر مکعب، مخزن 91 درکه و اتوماسیون یال شرقی تصفیه خانه شماره 2 تهران از طریق ویدئو کنفرانس توسط استاندار و فرماندار شهر تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران، انوشیروان محسنی بند پی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شرکت آب و فاضلاب استان تهران در هفته دولت با تأکید بر این که مهم ترین کاربرد آب در حوزه مصرف شهری است گفت: اگر در این زمینه غفلت کنیم آب می تواتند به قاتل حیات بدل شود، زیرا بسیاری از بیماری ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم به آب ربط دارند به همین دلیل باید آخرین روش علمی برای تصفیه آب را به کار بگیریم تا این مشکلات رخ ندهد.

او تأکید کرد: در حال حاضر نیز شرایطی فراهم است که می توانیم این اطمینان را به مصرف کنندگان بدهیم که آب تهران گوارا و بدون آلاینده است.

بر اساس این گزارش افتتاح مخزن 8000 متر مکعبی مشیریه یک میلیون نفر از جمعیت جنوب شهر تهران را تحت پوشش آب های سطحی قرار داده، مخزن ذخیره آب استراتژیک 8000 متر مکعبی 91 درکه جهت کنترل فشار و آبدهی شبکه تحت پوشش محله درکه بوده و اتوماسیون یال شرقی تصفیه خانه شماره 2 تهران باعث طولانی شدن زمان شست و شوی فیلتر شده و همچنین از سد طالقان تونلی به تصفیه خانه احداث خواهد شد تا تأمین آب مردم در شرایط اضطراری با مشکل مواجه نشود.

شایان ذکر است به طور کلی بیش از 5 هزار میلیارد تومان سرمایه در سال 98 برای پروژه های که به بهره برداری رسیدند و خواهند رسید در نظر گرفته شده است.


افتتاح مخازن آب 63 مشیریه و 91 درکه و اتوماسیون یال شرقی تصفیه خانه شماره دو تهران

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.