اخبار

مدیرعامل در اولین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس/ 31 شهریور یادآور فداکاری و ایثار عزیزانی است که جانشان را فدا کردند تا امنیت و تمامیت ارضی کشور حفظ شود و ما باید به عنوان یک مسلمان ایرانی افتخار کنیم

مدیرعامل در اولین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس/ 31 شهریور یادآور فداکاری و ایثار عزیزانی است که جانشان را فدا کردند تا امنیت و تمامیت ارضی کشور حفظ شود و ما باید به عنوان یک مسلمان ایرانی افتخار کن
مهندس عالی نژاد مدیرعامل شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران در اولین روز از هفته دفاع مقدس در مراسم گرامیداشت این هفته گفت: 31 شهریور یادآور فداکاری و ایثار عزیزانی است که جانشان را فدا کردند تا استقلال، امنیت و تمامیت ارضی کشور حفظ شود و ما به عنوان یک مسلمان ایرانی باید به آن افتخار کنیم.

مدیرعامل با اشاره به تاریخ کشورمان افزود: با مرور تاریخ کشورمان به خوبی ملاحظه می کنید که قدرت های جهانی، همواره سعی در اشغال کشور ما داشتند و در تاریخ 31 شهریور سال 1359 هم با اجرای برنامه جنگ تحمیلی علیه ایران می خواستند که این تمامیت ارضی را از دست بدهیم ولی با تلاش و فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران؛ ما به عنوان یکی از قدرت های برتر در منطقه خاورمیانه مطرح شدیم.

وی افزود: این قدرت و امنیت نتیجه رشادت و فداکاری عزیزان ما در جنگ تحمیلی است و ما قدردان این امنیت هستیم که جزء بالاترین نعمت های خداوند است. مهندس عالی نژاد در پایان از محمد سرتیپ پور فرمانده پایگاه بسیج شرکت تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه مراسم، تیمسار سپیداری نیز بابیان مسیر انقلاب و اهداف و آرمان های امام (ره)، یاد و خاطره شهدا را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت.

در پایان این مراسم، مسابقه دو میدانی در سه رده سنی با حضور مدیرعامل شرکت، معاونان، جمعی از مدیران، فرمانده پایگاه بسیج آبفای استان تهران، تیمسار سپیداری، بهرام پور و شاکری و بسیجیان شرکت برگزار شد و به برندگان جوایزی از سوی مدیرعامل شرکت اهداء شد.

گفتنی است این مراسم به همت پایگاه بسیج نبی اکرم (ص) برگزار شد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۳۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.